Choď na obsah Choď na menu
 


 

Obrázok

Tu vám prinášam krátku recenziu na novú hru:

Episodes From Liberty City

časť The balad of gay Tony

Práve vyšlo nové EFLC a ja som neodolal a kúpil si ho. Hra obsahuje komplet 2 datadisky no v tejto recenzií som vyskúšal TbogT.

Ako som zapol hru tak sa objavila obrazovka s výberom či chcem hrať Tlad alebo TbogT. Tak som vybral TboG. Meno dostalo dievčenskú ružovú farbu a v nastaveniach pribudli nočné tiene (odomknúť sa ale nechceli , lebo trebalo mať tiene na medium a vyššie). Tak som všetko nastavil cca. takto:
textúry: medium,   ostatné high ,   vsync ON,   1280x1024 a spustil som hru.

Zmeny:

Potešil ma APC tank ktorý strieľa výbušniny. Podobal sa na ten SWAT z GTA:SA. Pribudli aj iné vozidlá: vrtuľník čo strieľa rakety + má minigun alebo civilné buffalo, obdoba z gta:sa, a ešte golfový vozík a určite aj ďaľšie.   Ďalej tu máme nové zbrane: samopaľ čo sa podobá na P90, kuľomet,  zleté SMG, thompson čo strieľa výbušniny (avšak slabšie ako tank) , a novú sniperku. Ale našiel som aj bombu ktorú hodíte napr. na auto a odpálite hocikedy !

Príbeh:

Príbej je celkom fajn,  niekedy sú misie vtpne, inokedy nudné. Páčil sa mi zhodenie npc, skok padákom a následné zachytenie npc nad Happynes island. Teraz som už pri konci príbehu, a tešim sa na poslednú misiu.

Negatíva:

Niekedy je strašne zdĺhavé ak máte NPC zaviesť cez 2 ostrovy na aute.Takisto sa mi zdali niektoré misie ťažšie a musem som ich opakovať aj 3-krát, a verte že na tretí pokus to bola nuda a nie zábava. Taktiež podľa mna je tam dosť málo noviniek, niekedy hra trhá aj keď mám vysoko nad 25 fps čo značí že zas nieje bohvie ako zoptimalizovaná, a to som hral aj na low, medium aj high.

Verdikt:

Celkovo sa mi hra páčila, príjemne ma prekvapila, no ak niekto ide hrať hru len s tým aby sa vyhľadal jej všetky muchy, tak ich nájde a neužijete si pôžitok.

8.9 z 10 bodov.